top of page

ČERSTVOST

Jsme malý podnik, který nepotřebuje obrovské skladovací prostory plné mrazící techniky. Veškeré zboží je skladováno přímo ve stánku, v několika lednicích. Mrazák máme pouze jeden, a to na hranolky.

 

Naše maso nám řezník zaváží každé ráno, čerstvé, přímo do stánku. Rovněž housky dováží pekař každé ráno přes noc upečené. Omáčky si vaříme sami, před začátkem směny a všechny ostatní suroviny nám distribuuje Makro několikrát do týdne.

Z omezených skladovacích prostor uvnitř stánku jsme udělali přednost v podobě minimálních zásob a tím spojenou 100% čerstvostí surovin. 

KVALITA

Školení každého zaměstnance vždy provází věta, "Lidé k nám chodí pro kvalitu, ne pro kvantitu". Tím chceme zdůraznit, že za jakékoli situace, je třeba vydat burger ve 100% kvalitě.

 

Nejsme fast food, který Vám během minuty vydá rozmražený/přihřátý/dopečený nebo dosmažený produkt. Jsme street food, kde se snažíme dokázat, že jídlo ze stánku nemusí chutnat o nic méně než v restauraci, ba naopak může být i mnohem chutnější a za příznivější cenu.

Mimo kvalitu přípravy dbáme i na kvalitu surovin. Od pekaře, řezníka přes dodavatele sýru až po okurku kupujem vždy kvalitní suroviny od ověřených zdrojů.

vlastní výroba

Co lze, si snažíme dělat sami. Na zakázku pečená houska, složení masa dle naší specifické objednávky, postupy přípravy, omáčky, ale i vlastní marketing, to je BoB´s Burger.

Veškeré omáčky od nás jsou vlastní výroby podle receptur, které vznikly v počátcích a nijak se nemění. Samozřejmě experimentujeme a zkoušíme nové chutě a složení, ale stálé burgery vždy dostanete s omáčkami jak jste zvyklí. Ať už se jedná o domácí tatarku, BBQ omáčku, Chilli omáčku, Salsu nebo Jogurtovou omáčku, všechny jsou připravovány přímo ve stánku, tak jak je máte rádi.

Přes všechny receptury a dané postupy je, touto domácí výrobou, každý burger originál.

bottom of page