top of page

o bob´s beef burger

Počátky

První burgery z našeho stánku vyšly 25.5.2015. Jak, ale vůbec celý nápad prvních poctivých burgerů ve Frýdku-Místku vznikl?

Od malička mi říkají Bob a mimo spousty jiných prací jsem ve svých mladých letech strávil několik měsíců v Anglii, kde jsem se živil stánkovým prodejem pro místní farmářskou zmrzlinovou společnost. Zde jsem poprvé poznal co je to podávat 100% servis zákazníkovi, propagovat se kvalitou, ne cenou a celkově dbát na jméno značky. Nic z toho jsem v Čechách nezažil, a natolik se mi to zalíbilo, že jsem se rozhodl napodobit podobný koncept kvalitního stánkového jídla u nás. A jelikož zmrzlinu vyrábět neumím a vždy jsem tížil spíše k teplé než mražené kuchyni, byly pro mě burgery, tím o co jsem se ve velkém začal zajímat. Po roce příprav a objevování jsem pak poprvé otevřel okno stánku, kde již čekali známí, a já značně nervózní začal grilovat své první burgery zákazníkům.

Začátky nebyly lehké a bylo třeba překonat mnoho technických logistických a personálních problému, které doprovázely rostoucí poptávku. Velký zájem a pozitivní reakce ale byly motorem pro další zdokonalování a pokračování v tom co děláme.

burger bar

Rok od otevření stánku, v červenci 2017, jsme po několika měsících rekonstrukce otevřeli druhou kamennou pobočku blízko místeckého náměstí. Bohužel tento podnik nedostal moc šanci se prosadit a z důvodu nájemních problémů stánku, který držel bar v počátcích nad vodou, jsme museli provozovnu uzavřít.

co dál?

V roce 2018 jsme se rozhodli propagovat více značku BoB´s, a proto jsme se zúčastnili našich prvních festivalových akcí, kde jsme mimo spoustu kladných ohlasů získali i 3. místo za náš Bacon burger, na Burger festivalu v Ostravě.

Od ledna roku 2019 pro vás chystáme zatím největší změny, ale nebudeme předbíhat a prozrazovat. Každopádně se máte na co těšit, minimálně my se těšíme :) BoB

rok 2019

Tento rok je pro nás určitě zlomový, jelikož jsme se konečně dočkali nového zázemí v podobě nového stánku před OC TESCO ve Frýdku-Místku a začali jsme naplno šířit naše jméno po republice na Burger Street Festivalech, kde jsme si zatím odvezli pokaždé ocenění (Mladá Boleslav - 2. místo, Ostrava - 2. místo, Brno - 3. místo, Plzeň - 2. místo). A jedeme dál ...

bottom of page